Storage Logistics s.r.o.

Technologická podpora

Web Storage Logistics s.r.o. je poháněn sofistikovaným softwarovým řešením Spedice, které bylo původně implementováno v roce 2021. Toto řešení umožňuje flexibilní a efektivní správu obsahu prostřednictvím JSON konfigurace, generované přímo ze systému Spedice. Tento přístup zajišťuje, že veškeré informace na webu jsou aktuální a správně reflektují naše logistické služby a nabídky.

V novější verzi Spedice GAiA jsme přistoupili k integraci přímo do platformy WordPress, což nám umožňuje využívat všechny výhody tohoto populárního CMS bez nutnosti vyvíjet vlastní řešení. Spedice GAiA nyní funguje jako jádro našeho webu, kde přímo upravuje databázi a meta data WordPressu, což nám umožňuje udržet web vždy aktuální a optimalizovaný pro potřeby našich klientů.

Profesionální logistické služby

Od roku 1999 naši zkušení zaměstnanci poskytují profesionální přepravní a logistické služby. Zajišťujeme jak vnitrostátní, tak mezinárodní silniční přepravy po celé EU a mimo ni, a také letecké a námořní přepravy. Díky individuálnímu přístupu k jednotlivým klientům a komplexnímu pojištění zásilek poskytujeme služby na nejvyšší úrovni.

Pro více informací o našich službách nebo pokud potřebujete poradit s přepravou nebo uskladněním zásilky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli s jakýmkoliv logistickým požadavkem, včetně celního odbavení a správy INTRASTAT.


Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *